хороший кондиціонер на невелику площу

Досить не погана модель, гарна, стильна. Тихо працює. Обігрів, поки що не користувались, попереду зима. )))

Після огляду сервісу виявилося, що проблема не в самому кондиціонері, а монтажу, не поставили додаткові прокладки (чи як вони там). Переробили - все супер. Звісно я його чую, але ледь-ледь у порівнянні.
В решті без нюансів - одне задоволення що по функціям (особливо вай фай) та самій роботі. Налаштовується просто.

Дистанційне керування - ТОП! Навіть не думав, що так можна і буде так зручно. По підключенню - все розжовано в інструкції. Поки що працював на обігрів - нормально, 10 хвилин і тепло, не шумить.

Чекали, чекали і нарешті придбали. Читали багато відгуків, цей самий популярний і ясно чому. Техніка 21 століття - це завжди зручно, економно, цікаво, оптимізовано та з відчуттям вибору варіантів. Єдине монтажників чекали довго, але по приїзду хлопці все зробили одним днем.