Поставили на кімнату 19 кв.м. з урахуванням всієї квартири (однушка). Так, основний холод в кімнаті, кухню просто освіжає, в цілому досить. Зовнішній блок чутно вночі, коли тиша - за рамки не виходить, просто легкий шум.
Налаштувати не важко, інструкція зрозуміла.

Оформлення, доставка та монтаж зайняло по часу - добу. Сервіс на рівні, менеджер на рівні, тех підтримка на рівні.
Кондиціонер тестувався в різних режимах - питань немає. Дякую вам за адекватність та сучасність.

1. Дякую за приємну знижку та допомогу з підбором.
2. Швидко привезли та за 2 дні вже встановили.
3. Сам кондиціонер супер, гріє кімнату за хвилин 10, на охолодження просто перевірили, але ще не використовували. Окремо радує наявність додаткових та сучасних функцій.

І я попався на режим авторозморозки, вже шукав сервіс, але поговорив з інженером виробника і все стало на свої місця.
Сучасний та зручний кондиціонер, працює в нормі, не сильно гучний, але і не самий тихий. Дистанційне керування виручає та економить час.

Думал, что сломался, оказалось режим авторазморозки наружного блока, что есть нормой. Но все равно иногда напрягает, хотя может я придирчивый просто. В остальном без вопросов, удобно управлять через приложение с телефона, работает даже тише, чем ожидал.